Aktivity


Naše apartmány se nachází v městě Jindřichův Hradec, které je součástí turisticky oblíbené oblasti jižních Čech s mnoha možnostmi, jak příjemně strávit aktivní či relaxační dovolenou. Například návštěvami kulturně historických památek, měst, hradů a zámků, poznáváním krás jižních Čech na kole, lodi, pěšky po širokém výběru cyklostezek, vodáckých cest, turistických cest a naučných stezek nebo relaxací a odpočinkem u vody, v lázních či wellness centrech.

Více o možnostech, jak strávit dovolenou v městě Jindřichův Hradec a okolí se můžete dozvědět z těchto turistických portálů: www.kudyznudy.cz, www.vyletnik.cz nebo na stránkách Infocentra Jindříchův Hradec.

Aktuálně

Přehled kulturních akcí naleznete na www stránkách hradeczije.cz.

Kudyznudy.cz - tipy na výletPohádková říše Fábula

v Jindřichově Hradci


jindrichuv_hradec_-_zamek_-_pohled_od_rybnika_[800x546]

Hrad a zámek Jindřichůch Hradec

Jindřichův-Hradec-kostel-Nanebevzetí-Panny-Marie2013b

Kostel Nanebevzetí Panny Marie

Dům gobelínů2

Dům gobelínů

NMF

Muzeum fotografie

uzkokolejka

Jindřichohradecká úzkokolejka

Muzeum

Muzeum Jindřichohradecka

v okolí


Třeboň

Třeboň

Hrad_Landstejn

Česká Kanada a hrad Landštejn

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Červená Lhota

Telč2

Telč – UNESCO

slavonice

Slavonice

Hluboká_nad_Vltavou,_zámek

Hluboká nad Vltavou

Ubytování v soukromí Jindřichův Hradec, Levné ubytování Jindřichův Hradec, Penzion Jindřichův Hradec, Hotel Jindřichův Hradec, Ubytování Jindřichův Hradec, Ubytování J.Hradec, Levné ubytování J.Hradec, Penzion J.Hradec, Hotel J.Hradec, Accommodation jindrichuv hradec, b&b jindrichuv hradec, bed and breakfast jindrichuv hradec, rent a flat jindrichuv hradec, sublet a flat jindrichuv hradec, hotel jindrichuv hradec, bed and breakfast Czech countryside, bed and breakfast south czech republic